Baza winnic

Firma Winetech przedstawia kompleksową ofertę maszyn i urządzeń winiarskich, drożdży, pożywek i innych dodatków do wina, zbiorników, kadzi fermentacyjnych oraz urządzeń pomiarowych niezbędnych przy produkcji wina. Współpracujemy z liderami branży, więc mają Państwo możliwość wyboru najlepszego i najbardziej przydatnego sprzętu, który ułatwi pracę przy przerobie owoców i będzie służył niezawodnie przez wiele lat. Nasza oferta jest stale aktualizowana – znajdą u nas Państwo wiele nowości i udoskonaleń, które wciąż pojawiają się na rynku winiarskim.

W każdym momencie służymy radą i doświadczeniem na każdym etapie produkcji wina od wyboru odpowiedniego sprzętu, protokołów winifikacyjnych, kontroli procesu produkcji, aż do butelkowania i dystrybucji wina. Organizujemy szkolenia zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych winiarzy.

Mamy nadzieję, że podobnie jak nasi stali klienci również i Państwo docenią walory oferowanego przez nas asortymentu, a współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie długa i owocna.