Kariera

Polski rynek stał się obecnie najszybciej rozwijającym i najbardziej atrakcyjnym w Europie. Prognozowana dynamika wzrostu ma wynieść w 2017 roku 7% i wciąż rosnąć w kolejnych latach. Obserwowany jest nie tylko ogromny wzrost spożycia wina, ale również umocnienie trendu premiumizacji – Polacy coraz chętniej sięgają po droższe, ekskluzywne gatunki win. Wg przeprowadzonych badań konsumenci przy wyborze kierują się aż w 97 procentach jakością produktów, a nie ceną.

Skalę wzrostu w okresie ostatnich 10 lat przedstawiają poniższe wykresy.

Już teraz rynek ten jest warty ponad 5 mld PLN, ale jego potencjał kilkakrotnie przekracza obecną wartość. Powstaje coraz więcej winnic i firm zajmujących się produkcją i dystrybucją wina. Jeżeli jesteś jedną z nich – zgłoś się do nas. Niezależnie od tego, czy poszukujesz maszyn i urządzeń do przerobu owoców, drożdży i innych dodatków do wina, zbiorników do przechowywania i dojrzewania czy dokładnych urządzeń pomiarowych warto skorzystać z oferty naszej firmy.

Dostarczmy sprzęt najwyższej jakości – solidny, niezawodny, pochodzący od najlepszych na świecie producentów, liderów branży winiarskiej. Gwarantujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wiemy, że nie tylko jakość, cena i doskonała obsługa klienta są ważne dla naszych klientów. Liczy się również wiedza i doświadczenia dlatego organizujemy szkolenia i prowadzimy doradztwo w zakresie produkcji wina.